בואו להכיר

נעים מאד, שמי ויקטור פלד, בן 33 מנתניה, מנהל פיננסים וסוכן ביטוח בהכשרתי.

עולם הפיננסים היה תמיד קרוב לליבי ואני עוסק בו כבר קרוב לעשור במסגרות ובתפקידים שונים. את אביחי פיננסים הקמתי בתחילת שנת 2020 מתוך ההבנה שגם משפחות בעלות הכנסה גבוהה לא מצליחות לממש את הפוטנציאל הגלום בחסכונות שלהן ומקבלות החלטות לא מספיק טובות בנושאי הביטוח והפיננסים.

המשימה שלקחתי על עצמי באביחי פיננסים היא ללוות משפחות מצליחות במטרה לאפשר לכל אדם או משפחה לחסוך יותר כסף מההפקדות שלהם, לקנות אך ורק את הביטוחים שהם צריכים ובסופו של דבר לקבל הרבה יותר בשביל הסכום שהם משלמים ומפקידים.

זמן והתמדה. התמקדות וצעדים קטנים הם הדרך להגשמת חלומות גדולים.

אביחי פיננסים - תחומי פעילות

ביטוחים

הערכת מצב לגבי תיק הביטוח הקיים, והתאמה מדויקת של התיק הנדרש למשפחה.
בחירת כיסויי ביטוח שיתנו מענה הולם בעת אירועים רפואיים, ובהמשך בטיפול בקבלת אישורים לטיפולים וכספים מחברת הביטוח.

פנסיה וגמל

הערכת מצב וניהול שוטף של המערך הפנסיוני המשפחתי.
איתור והתמקדות באפיקי חיסכון מיטביים, הפחתת דמי הניהול ומקסום ההון ו/או הקצבה לעת פרישה.

השתלמות וחסכון

פיתוח שריר החיסכון האישי משפחתי כבסיס להגדלת ההכנסה הפנויה והפנייתם
לאפיקי השקעה וחסכון התואמים את הפרופיל ותוכנית החיים של בני המשפחה.

כמנהל פיננסים משפחתי אני דואג בראש ובראשונה לאינטרסים שלכם. המשימה שלי היא להנגיש עבורכם את הידע הרלוונטי, לבנות יחד אתכם את התמהיל המדויק של המוצרים ולנהל אותו עבורכם.אני גאה ללוות אלפי משפחות ויחידים בתהליכים הכלכליים המשמעותיים ביותר לאורך חייהם ולספק להם מענה מקיף ומקצועי שמאפשר להם לישון בשקט ולהגשים את החלומות שלהם.

כדי שהמשפחה שלכם תצליח, אתם לא חייבים להיות עשירים אלא פשוט להחליט שאת הכסף שלכם חייבים לנהל, בדיוק למטרה הזאת אני כאן בשבילכם.

חמשת הערכים המרכזיים שאנו פועלים על פיהם באביחי פיננסיים

כנות

כיועץ פיננסי אינני חוזה את העתיד ולכן אקפיד לשקף לכם את ההזדמנות והסיכון בכל החלטה שתעשו ואציג בפניכם את המידע שברשותי, המחשבות שלי והתחושה לגבי כל בחירה.

התאמה אישית

שותפות האינטרסים שלנו היא הבסיס המרכזי לניהול המשותף, הקשבה ופתיחות הם הבסיס לקבלת החלטות מיטביות שיספקו את התוצאה הטובה ביותר ברגע האמת.

שותפות

העולם הפיננסי משתנה חדשות לבקרים וכך גם הצרכים המשפחתיים, ביצוע ההתאמות והשינויים הנדרשים הם הצדקה מרכזית לעבוד איתי.

רלוונטיות ועדכנות

היכולת שלכם לבחור מה טוב עבורכם היא עקרון מקודש ואין גורם מקצועי ככל שיהיה שיכול לערער עליה. התפקיד שלי לשקף לכם את מירב האפשרויות, לשאול שאלות ולחשוב יחד אתכם כדי שתבחרו את מה שהכי נכון עבורכם.

בחירה

לקוחות יקרים, אני מאמין בכל ליבי שאנחנו מחזיקים בערכים משותפים ומכאן בסיס החיבור ביננו לעבודה כלכלית מניבה, מדויקת, ומאפשרת שקט נפשי להרבה מאד שנים.

אני מאמין בכל ליבי שאנחנו מחזיקים בערכים משותפים ומכאן בסיס החיבור ביננו לעבודה כלכלית מניבה, מדויקת, ומאפשרת שקט נפשי להרבה מאד שנים.